Zebrania z rodzicami

Serdecznie zapraszamy na zebrania z rodzicami, podsumowujące I okres roku szkolnego. Zebrania odbędą się według następującego porządku: 18.00 - 20. 00 - indywidualne konsultacje z nauczycielami przedmiotów, 18.30 - zebrania w klasach IV - VIII.

A- A A+