Szkolna Grupa Pozytywnego Myślenia – Challenge 4 i 5

Halo, halo… to znowu my, czyli Szkolna Grupa Pozytywnego Myślenia!
Pragniemy podzielić się z Wami podsumowaniem
Challenge’u 4 i 5 „Postacie z bajek i obrazów są wśród nas”
oraz „free time funny mem”.
Wasze prace przewyższyły nasze najśmielsze oczekiwania.
Z każdym nowym challenge’m nas zaskakujecie! Tak trzymać!
Poniżej zamieszczamy link do filmu:

ZARAŻAJ NAS SWOIM OPTYMIZMEM,

DZIEL SIĘ POZYTYWNĄ ENERGIĄ! DZIAŁAJ!!!

 

Szkolna Grupa Pozytywnego Myślenia
pedagog Iwona Mrugacz, Agnieszka Czuhorska-Soból, Klaudia Kodura-Kuśnierz

A- A A+