Pierwszy dzień wiosny

W sobotę 21 marca jak każe tradycja przywitano wiosnę.

 

Uczniowie z klasy 5 c :Amelia Pieniądz, Aleksandra Ponikiewicz, Oliwia Pyzik, Hanna Dąbrowska, Lena Kulig, Maja Furtak, Adam Kanior i Tamasz Rabicki pod opieką wychowawczyni Pani Joanny Pruszczak wraz z prężnie działającym zabierzowskim Kołem Seniora przeszli w uroczystym przemarszu na rynek, by symbolicznie zanurzyć Marzannę w wodzie.

 

Były śpiewy, recytacje, konkursy z nagrodami, a wszystko to w niezwykle miłej atmosferze. Takie międzypokoleniowe projekty, to dla wszystkich cenne doświadczenia.

A- A A+