Mistrz Warcabów

24 kwietnia odbył się w bibliotece szkolnej konkurs gry w warcaby dla uczniów klas IV – VIII.

 

 

Mistrzem Warcabów w naszej szkole został Sebastian Michalik z klasy 5a.
Drugie miejsce zajął Tomasz Żółty z klasy 7a, a trzecie miejsce Tymoteusz Marzec z klasy 7a.

 

 

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom !!!

A- A A+