Mistrz Warcabów
Opublikowano: 26.05.2025
KONKURS
24 kwietnia odbył się w bibliotece szkolnej konkurs gry w warcaby dla uczniów klas IV – VIII.
Mistrzem Warcabów w naszej szkole został Sebastian Michalik z klasy 5a.
Drugie miejsce zajął Tomasz Żółty z klasy 7a, a trzecie miejsce Tymoteusz Marzec z klasy 7a.
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom !!!