Misie Ratownisie

W naszej szkole zbieramy pluszowe maskotki w ramach akcji "Misie Ratownisie. Podziel się pluszakiem". Zbiórka pluszaków dla dzieci poszkodowanych w wypadkach organizowana jest przez Fundację "Wsparcie 112". Zgromadzone w akcji misie będą rozdawane przez Państwowe Straże Pożarne oraz Pogotowia Ratunkowe podczas zdarzeń drogowych. Pluszaki można przynosić do szkoły do 2 lutego 2020 roku - do P. Sylwii Kowalik lub do biblioteki do Pani Iwony Żurowskiej.

A- A A+