Drugie KOSMICZNE ZAJĘCIA w Szkole Podstawowej w Zabierzowie

2 czerwca 2023 roku o godzinie 16.00 w budynku przy ul. Kolejowej 15 odbędzie się druga prelekcja astronomiczna

Jak zostać odkrywcą wielkiego kosmosu?

Eksplorowanie głębokiego KOSMOSU z pozycji domowego fotela”.

 

Pani Agnieszka Kapusta oraz Dyrektor Szkoły Beata Kęder bardzo serdecznie zapraszają wszystkich zainteresowanych uczniów klas od I do VIII szkół naszej gminy, rodziców, dziadków, mieszkańców Zabierzowa małych i dużych.

  1. Uczniów klas I-III zapraszamy z rodzicami/opiekunami,
  2. Uczniów klas IV-VIII SP w Zabierzowie prosimy o przybycie z podpisaną pisemną zgodą rodziców/opiekunów na udział w prelekcji (dostępna na stronie szkoły lub u pani A.Ochel),
  3. Uczniów pozostałych szkół w gminie prosimy o przybycie z nauczycielami lub rodzicami/opiekunami.

 

Przewidywany czas spotkania 1h plus czas odpowiedzi na pytania do prelegenta. Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Wszelkich informacji udziela pani Anna Ochel (anna.ochel@zspzabierzow.pl)

Poniżej znajduje się treść pisemnej zgody na udział w prelekcji.

 

 

A- A A+