Drugie KOSMICZNE ZAJĘCIA w Szkole Podstawowej w Zabierzowie
Opublikowano: 28.04.2023
AKTUALNOŚCI
2 czerwca 2023 roku o godzinie 16.00 w budynku przy ul. Kolejowej 15 odbędzie się druga prelekcja astronomiczna
„Jak zostać odkrywcą wielkiego kosmosu?
Eksplorowanie głębokiego KOSMOSU z pozycji domowego fotela”.
Pani Agnieszka Kapusta oraz Dyrektor Szkoły Beata Kęder bardzo serdecznie zapraszają wszystkich zainteresowanych uczniów klas od I do VIII szkół naszej gminy, rodziców, dziadków, mieszkańców Zabierzowa małych i dużych.
- Uczniów klas I-III zapraszamy z rodzicami/opiekunami,
- Uczniów klas IV-VIII SP w Zabierzowie prosimy o przybycie z podpisaną pisemną zgodą rodziców/opiekunów na udział w prelekcji (dostępna na stronie szkoły lub u pani A.Ochel),
- Uczniów pozostałych szkół w gminie prosimy o przybycie z nauczycielami lub rodzicami/opiekunami.
Przewidywany czas spotkania 1h plus czas odpowiedzi na pytania do prelegenta. Udział w spotkaniu jest bezpłatny.
Wszelkich informacji udziela pani Anna Ochel (anna.ochel@zspzabierzow.pl)
Poniżej znajduje się treść pisemnej zgody na udział w prelekcji.